PAR SĪKDATŅU IZMANTOŠANU

Šī vietne izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot vietnes kvalitāti.

 

KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatne ir maza teksta datne, kuras tīmekļa pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Saglabāta sīkdatne vietnei palīdz atcerēties Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt vietnē www.aboutcookies.org.

 

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS MĒRĶI

Šī vietne izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

- vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai;

- iegūtu statistikas datus par vietnes apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku (Google Analytic);

- izvērtētu un uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

 

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi šeit norādītajam mērķim.

 

Google Analytics

Šī vietne izmanto Google Analytic rīku, kas ļauj noteikt datplūsmu uz vietni un saprast, kā vietne tiek lietota. Rīks ģenerē vairākas sīkdatnes, kas ļauj uzzināt, vai esat vietni apmeklējuši jau iepriekš. Šādi mēs varam noteikt gan unikālo individuālo lietotāju skaitu, gan katra lietotāja vietnes apmeklēšanas biežumu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai statistikas vajadzībām – tās netiek izmantotas individuālo lietotāju identifikācijai.

 

Ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkprogrammā, nospiežot šeit.

 

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogrammas iestatījumus.

 

Jautājumu gadījumā par sīkdatņu izmantošanu vai personas datu apstrādi, lūdzam, rakstīt uz e pastu: datuaizsardziba@gintermuiza.lv