Par slimnīcas stacionāra pacientu ātrāku atveseļošanos rūpējas kvalificēti ārsti – psihiatri. Pēc nepieciešamības ir pieejami ārsti speciālisti :

         -  terapeits;

         -  neirologs;

         -  ķirurgs;

         -  radiologs- diagnosts.

Atzīstamu palīdzību ārstniecības procesā pacientiem sniedz psihoterapeits, psihologs, fizioterapeits. Par pacientu labsajūtu, ārstēšanu un aprūpi gādā augsti kvalificētas medicīnas māsas un māsu palīgi.

Lai pacienti ātrāk atgrieztos un integrētos sabiedrībā un ģimenē, lielu darbu veic sociālā darba dienesta darbinieki, sociālie rehabilitētāji un darba terapeiti. Slimnīcas pacientiem ir iespējas piedalīties mākslas terapijas nodarbībās, pēc vajadzības apmeklēt atbalsta grupas, smilšu terapiju, kuru vada sertificēti psihologs un psihoterapeits. Slimnīcā ir kapela. Pacienti var apmeklēt svētbrīžus kapelā, bet pēc pacienta vēlmēm iespējamas arī individuālas pārrunas ar kapelāni uz vietas nodaļā.

Slimnīcā ir bibliotēka ar pieeju internetam.

Par pacientu brīvā laika pavadīšanu (izstāžu, koncertu, diskotēku organizēšana u.c.) rūpējas slimnīcas kultūras darba organizators.

Lai iestātos stacionārā nepieciešams:

-        Psihiatra nosūtījums vai

-        ģimenes ārsta nosūtījums vai

-        Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta nosūtījums 

Atsevišķos gadījumos (darbdienās ārpus darba laika, brīvdienās un svētku dienās) pacients var ierasties uzņemšanas nodaļā bez nosūtījuma un uzņemšanas nodaļas dežurējošais psihiatrs izvērtēs viņa veselības stāvokli – sniegs nepieciešamo palīdzību un vajadzības gadījumā uzņems stacionārā.


Ārstēšanās stacionārā psihiatriskā profila pacientiem ir bez maksas.